Σάββατο 27 Αυγούστου 2011

Ίκαρος Πετρωτού – Κεραυνός Αγ. Βασιλείου (3-2)

«Κ.Ζάρρας»: Αποστόλης Νικολόπουλος

Την ήττα γνώρισε η ομάδα του Κεραυνού Αγίου Βασιλείου, χθες το απόγευμα στο δεύτερο φιλικό προετοιμασίας της από τον Ίκαρο Πετρωτού με σκορ 3-2. Τα γκολ για την ομάδα του Ίκαρου πέτυχαν οι Λύτρας, Πάνας και Σερέτης ενώ για την ομάδα του Κεραυνού οι Κουκής με πέναλτι και ο Λαμπρόπουλος.

Επόμενο φιλικό για την ομάδα του Κώστα Τσιπιανίτη την Δευτέρα κόντρα στον Αχαιό Σαραβαλίου, ενώ για την ομάδα του Κεραυνού κόντρα στο Πάτραι την Τετάρτη 31 Αυγούστου.

Συνθέσεις

IKAΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (Κ.Τσιπιανίτης): Χασιώτης, Παπαδόπουλος, Μάρκου, Γκόρος, Κατσικαρέλης, Μήτρου, Ζάχος, Ν. Κακαφώνης, Π. Κακαφώνης, Λύτρας, Ζεϊμπέκης.
Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Κωνσταντόπουλος, Ξάνθης, Κοντογεωργόπουλος, Κουτρόπουλος, Τζουραμάνης, Κούναβης, Πάνας, Δημόπουλος, Κολοβούρης, Σερέτης, Ανδρικόπουλος.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Νότης Παολίνο):Σταυρόπουλος, Παπαχαραλάμπους, Ασημακόπουλος, Μπουρνάκας, Γαρουφαλής, Ασκούνης, Μητρόπουλος, Χρυσανθόπουλος, Κουργιαλής, Τουραλιάς Λαμπρόπουλος.
Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Βούλγαρης, Σύψας, Μπίρης, Τσάμης, Γουρνιάς, Ζαπατίνας, Κουκής, Αθανασόπουλος.